Orbitrap Astral – nová technologie, která Vás nutí přehodnotit, co vše je možné

Společnost Thermo Fisher Scientific Inc. představila hmotnostní spektrometr Thermo Scientific™ Orbitrap™ Astral™, který představuje jeden z nejvýznamnějších pokroků v oblasti hmotnostní spektrometrie za posledních 15 let. Nový analyzátor Astral kombinuje rychlou prostupnost, vysokou citlivost a hloubkový profil proteomu, což umožňuje vědcům po celém světě odhalovat proteiny, které dříve mohly unikat detekčním mechanismům, a provádět průlomové objevy efektivněji než kdykoli předtím. Vědci mohou tyto informace využít k identifikaci nových klinických biomarkerů, včasnějšímu odhalení nemocí a vývoji nových postupů v léčbě od kardiovaskulárních chorob až po rakovinu.

Nový Orbitrap Astral snoubí osvědčenou platformu orbitálních pastí s novou technologií, která poskytuje až dvakrát hlubší pokrytí proteomu a až čtyřikrát vyšší prostupnost ve srovnání se současnými hmotnostními spektrometry.

Astral.jpg


"Jedním z největších problémů, kterým čelíme při studiu lidského proteomu, je příliš mnoho vzorků k měření a nedostatek času," řekl Michael MacCoss, profesor na Washingtonské univerzitě. "Hmotnostní spektrometr Orbitrap Astral skutečně mění pravidla hry, protože nabízí bezkonkurenční kombinaci citlivosti, dynamického rozsahu a rychlosti."

Hmotnostní spektrometr Orbitrap Astral kombinuje tři hmotnostní analyzátory: kvadrupólový hmotnostní analyzátor pro vysokou selektivitu a vysoký přenos iontů, hmotnostní analyzátor Orbitrap pro měření s vysokým dynamickým rozsahem a vysokým rozlišením a nový analyzátor Astral pro rychlá a citlivá měření. Kombinací těchto tří hmotnostních analyzátorů a souběžnou koordinací pěti samostatných iontových paketů v rámci přístroje je dosaženo nového standardu pro výkonnost hmotnostní spektrometrie, který pomůže posunout hranici poznatků v přírodních vědách.

Orbitrap%20Astral.png

Více informací o přístroji najdete zde. Brožura


Orbitrap%20Astral%20bro%C5%BEuraJPG.JPG


                    Specifikace produktu

                    Orbitrap%20Astral%20specifikace%20produk 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na eliasova@pragolab.cz, +420 771 137 630.

Tým Pragolab s.r.o.