NOVINKA DVS Carbon

Surface Measurement Systems Technologies představuje nejnovější přírůstek do rodiny DVS sorpčních analyzátorů DVS Carbon, který je první účelový gravimetrický sorpční analyzátor, který umožňuje dynamickou sorpci CO2 a vodní páry.

DVS%20Carbon%20-%20Instrument%20Photo.pnGravimetrický analyzátor k zachycování CO2

  • Současná sorpce CO2 a vodních par
  • Kinetika sorpce a izotermy v teplotním rozsahu 5–85 °C
  • Aktivace a sušení vzorků do 200 °C in situ
  • Duální konfigurace pro široký rozsah koncentrací CO2  vysoká (0–98 %) nízká (např. 400 ppm

Představujeme DVS Carbon: Revoluční pokrok ve výzkumu zachycování CO2

Surface Measurement Systems hrdě představuje novinku ve výzkumu zachycování uhlíku – DVS Carbon, špičkový gravimetrický sorpční analyzátor navržený pro pokročilé aplikace zachycování uhlíku. Tento účelový přístroj se může pochlubit jedinečnými funkcemi přizpůsobenými tak, aby umožňovaly přesné měření absorpce CO2 v materiálech za reálných podmínek tím, že poskytuje komplexní řízení teploty a vlhkostí v širokém rozsahu vysokých a nízkých koncentrací CO2.

Rozšíření řady přístrojů DVS  pro aplikaci zachycování, využívání a ukládání CO2 (CCUS) DVS Carbon usnadňuje vývoj pokročilých materiálů, které zlepšují účinnost a bezpečnost a zároveň podporují cirkulární ekonomiku. Tyto materiály mají potenciál být nápomocné při dosahování globálních klimatických cílů a snižování emisí skleníkových plynů.

Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách.

 Video Brožura
NOVINKA%20DVS%20Carbon.JPG  DVS%20Carbon.JPG