Nejlepší přístroje a systémy pro mechanické testování - vyrobeno ve Švýcarsku


pragolab-banner-walter.jpg


Walter + Bai AG a Pragolab s.r.o. jsou nyní partneři. Pragolab s.r.o. se stal výhradním obchodním zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku. Švýcarská společnost Walter + Bai AG je zaměřená především pro oblast průmyslu. Předností této značky je široká nabídka zařízení pro mechanické testování materiálů (kovových i nekovových).

,,U nás v Pragolab s.r.o. se snažíme posilovat nabídku řešení i pro oblast průmyslu. Tato švýcarská značka znamená perfektní doplnění naší nabídky testovacích přístrojů a systémů pro český a slovenský průmysl. Přeji této spolupráci velmi mnoho úspěchů a těší mě, že Pragolab s.r.o. zastupuje dalšího výrobce špičkové techniky," říká jednatel firmy Pragolab s.r.o. Ladislav Náměstek.

Proč tyto přístroje a systémy pro materiály?

,,Snažíme se zákazníkům dobře poradit a pomoci i v oblasti průmyslu, do kterého nahlížíme již několik let. Z požadavků zákazníků jsme zjistili chybějící řešení pro mechanické testování materiálů. Proto bylo naším cílem najít partnera i pro tuto oblast," říká manažer divize Mikroskopie a přípravy vzorků Pragolab s.r.o. Martin Kopecký.

Společně s firmou Walter + Bai AG máme nyní řešení i pro mechanické testování kovových i nekovových materiálů, cementů a asfaltových směsí, ale také celkové systémy do průmyslu," říká manažer divize Anorganické a fyzikální analýzy Pragolab s.r.o. Karel Voldřich.

Aktuálně se naše portfolio rozroste o celou řadu přístrojů. Více naleznete již brzy na webových stránkách či u našich dedikovaných obchodních zástupců.

W%2BB%20aktualita.png

Stávajícím i novým zákazníkům tak můžeme nabídnout komplexní řešení pro mechanické testování kovových i nekovových materiálů. 

Budeme se těšit na nové výzvy v průmyslové oblasti. 

Pro více informací nás kontaktujte na uvedených e-mailových adresách: info@pragolab.cz, kopecky@pragolab.cz, voldrich@pragolab.cz

Váš tým Pragolab s.r.o.